Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Навчання

Автошкола «Автоуспіх» пропонує курс навчання з підготовки водіїв категорії "В" в м.Києві зі здачею іспиту в ТСЦ і отримання водійського посвідчення.

До навчання в автошколі допускаються особи, громадяни України, які досягли 18-річного віку. Громадяни зарубіжних країн та особи без громадянства повинні мати посвідку на постійне або тимчасове проживання в Україні.

Основні умови навчання в автошколі:
- Термін навчання від 2.5 до 3 місяці.
- Початок занять з 10-00 або 18-30.

У нас Ви можете підібрати зручний для Вас графік навчання, відповідну марку навчального автомобіля і спеціаліста з практичного водіння.

Програма навчання в автошколі

Навчальна програма складається з 100 годин теорії та 40 годин практики. Теоретична частина побудована у формі лекційно-семінарських занять. Входить вивчення: - Будова та технічне обслуговування транспортного засобу ,правил дорожнього руху, основи керування транспортним засобом і вимоги безпеки дорожнього руху, етика водія транспортного засобу, надання першої медичної допомоги.

Теоретичні заняття проводяться в будні дні (для ранкових вечірніх груп) і в вихідні (для груп вихідного дня). Практична частина навчання включає в себе: Навчання водінню здійснюється на сучасних автомобілях, і в індивідуальному графіку узгодженим з учнем. Тривалість занять становить 90 хвилин Відпрацювання навичок водіння в міських умовах

Перелік документів для вступу в автошколу
  • 4 фото (матові) 3,5/4,5
  • Паспорт України(сторінка 1,2, сторінка з пропискою)
  • Ітендифікаційний код
  • Мед.довідка 083/0

Відгуки про автошколу

Декілька секунд будь-ласка. Ми завантажуемо відгуки ...