Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Це цікаво - біопаливо

19-02-2019, 17:19

Не електрикою одною — провідні транспортні компанії розглядають й інші види екологічно безпечного палива. І не лише розглядають, а й вдало випробовують. Днями Etihad Airways, національна авіакомпанія ОАЕ, презентувала перший комерційний переліт на біопаливі, отриманому з рослин.
Паливо виготовили з рослини солерос, що росте біля моря або в пустелях, у місцевості, де в ґрунті міститься багато солей. Рослини для біопалива були вирощені в ОАЕ на першій у світі фермі в пустелі, що створена спеціально для виробництва палива та їжі в солоній воді. Виробництво відбувається за участі риб та креветок.

Біопаливо було сертифіковане для пасажирських авіаперевезень 2011 року, і з того часу авіакомпанії використовували його у вигляді сумішей з традиційним паливом. Такий вид палива дозволяє значно скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Семи годинний рейс здійснив пасажирський літак Boeing 787 Dreamliner авіакомпанії Etihad Airwaysз Абу-Дабі до Амстердаму. Політ лайнера був повністю успішним. Доопрацювання двигунів лайнера або його паливної системи для заправки сумішшю гасу та біопалива не потрібна.

Україна досить багата на природні ресурси: зокрема на земельні та окремі види мінеральних ресурсів. Разом з цим відчувається нестача паливних ресурсів, тому можливо ми скоро будемо використовувати як паливо рослини, що ростуть поруч в лісах, садах, парках або навіть на клумбах.

Можливо вам сподобається

Как преодолевать слой мокрого снега на машине

Мокрый снег, будучи плотным, намного сильнее сопротивляется колесам. Влага для шин служит отличной...

В Киеве тестируют сенсорные пешеходные переходы

В Киеве в тестовом режиме заработали пешеходные переходы с датчиками движения и сенсорным...

Как цвет автомобиля влияет на риски попасть в аварию

Большинство из нас при покупке автомобиля оценивают качественные характеристики двигателя и...