Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Названо вісім підказок, як економити паливо в спеку

9-07-2019, 21:10

Названо вісім підказок, як економити паливо в спеку
Влітку автомобілісти, як правило, витрачають менше палива, ніж взимку. Однак, немає такого водія, який не хотів би заощадити. Тому ми пропонуємо вам вісім простих способів того, як в літні місяці знизити витрати на бензин і дизель.

паливо
Перш за все, не заливайте в двигун паливо, яке йому не рекомендується. Економія тут в тому, що вам не доведеться витрачати гроші на передчасний ремонт мотора свого автомобіля. Плюс з якісним пальним на запалювання витрачається значно менше обсягів.
Не користуйтеся нелегальними автозаправками. Якщо почнуться проблеми з мотором, то експертиза відразу покаже «сіре» паливо, і, в результаті, вам відмовлять в гарантійному ремонті.

колеса
У кожного сучасного автомобіля є «шпаргалка», що розповідає, який тиск має бути в шинах. При зниженому тиску відбувається деформація шини, і, як наслідок, збільшується витрата палива. У спекотну погоду для асфальту можна підняти тиск в шинах на пару десятих. Цим ви трохи знизите витрату палива.

Вікна, клімат-контроль і час поїздки
Кондиціонер і відкриті вікна - це, звичайно, приємно в спеку. Приємно, але дорого. Тому краще їздити із закритими вікнами (або тільки трохи відкритими) і не потрібно включати кондиціонер на повну потужність. Можна розпланувати частину поїздок на вечір або ніч. Буде прохолодно і ви заощадите на паливі, так як витрата його знизиться через відсутність «пробок».

Фільтр
Влітку повітряний фільтр засмічується швидше, ніж взимку, що в кінцевому підсумку призводить до збільшення витрати палива. Значить, потрібно частіше міняти повітряний фільтр.

Прибрати все зайве
Як відомо, при надмірному навантаженні у автомобіля збільшується витрата палива. Влітку багато автомобілістів забивають свої машини різними непотрібними речами. Вони залишаються, наприклад, після поїздки на природу. Тому регулярно звільняйте від зайвих речей багажник і салон. Багажник на даху теж краще зняти.

стиль поїздки
Досвідчені водії знають, що витрата палива багато в чому залежить від того як водити автомобіль. Влітку велика спокуса тиснути на газ, вичавлюючи все, що можна з двигуна. Природно, через це збільшується витрата палива. Тому не потрібно «лихачити». Так ви не тільки заощадите, але і збережіть своє життя.

Можливо вам сподобається

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС ЗАПУСКУ ДВИГУНА ВЗИМКУ

Всім відомо, що експлуатація машини в зимовий період виразно відрізняється від літньої. Взяти,...

Як їздити в ожеледицю: поради автомобілістам

На вулицях ожеледь, тож настав час пора переходити на зимовий стиль водіння. Але навіть якщо бути...

Что нужно знать о защите и эксплуатации авто весной-летом

Те, кто действительно любит свой автомобиль, готовит его не только к зиме, а и заботится о защите...