Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Названо вісім підказок, як економити паливо в спеку

9-07-2019, 21:10

Названо вісім підказок, як економити паливо в спеку
Влітку автомобілісти, як правило, витрачають менше палива, ніж взимку. Однак, немає такого водія, який не хотів би заощадити. Тому ми пропонуємо вам вісім простих способів того, як в літні місяці знизити витрати на бензин і дизель.

паливо
Перш за все, не заливайте в двигун паливо, яке йому не рекомендується. Економія тут в тому, що вам не доведеться витрачати гроші на передчасний ремонт мотора свого автомобіля. Плюс з якісним пальним на запалювання витрачається значно менше обсягів.
Не користуйтеся нелегальними автозаправками. Якщо почнуться проблеми з мотором, то експертиза відразу покаже «сіре» паливо, і, в результаті, вам відмовлять в гарантійному ремонті.

колеса
У кожного сучасного автомобіля є «шпаргалка», що розповідає, який тиск має бути в шинах. При зниженому тиску відбувається деформація шини, і, як наслідок, збільшується витрата палива. У спекотну погоду для асфальту можна підняти тиск в шинах на пару десятих. Цим ви трохи знизите витрату палива.

Вікна, клімат-контроль і час поїздки
Кондиціонер і відкриті вікна - це, звичайно, приємно в спеку. Приємно, але дорого. Тому краще їздити із закритими вікнами (або тільки трохи відкритими) і не потрібно включати кондиціонер на повну потужність. Можна розпланувати частину поїздок на вечір або ніч. Буде прохолодно і ви заощадите на паливі, так як витрата його знизиться через відсутність «пробок».

Фільтр
Влітку повітряний фільтр засмічується швидше, ніж взимку, що в кінцевому підсумку призводить до збільшення витрати палива. Значить, потрібно частіше міняти повітряний фільтр.

Прибрати все зайве
Як відомо, при надмірному навантаженні у автомобіля збільшується витрата палива. Влітку багато автомобілістів забивають свої машини різними непотрібними речами. Вони залишаються, наприклад, після поїздки на природу. Тому регулярно звільняйте від зайвих речей багажник і салон. Багажник на даху теж краще зняти.

стиль поїздки
Досвідчені водії знають, що витрата палива багато в чому залежить від того як водити автомобіль. Влітку велика спокуса тиснути на газ, вичавлюючи все, що можна з двигуна. Природно, через це збільшується витрата палива. Тому не потрібно «лихачити». Так ви не тільки заощадите, але і збережіть своє життя.

Можливо вам сподобається

Водії-початківців

Водії-початківців Україні тепер по-новому отримуватимуть права. Однак легким цей процес не буде....

Как преодолевать слой мокрого снега на машине

Мокрый снег, будучи плотным, намного сильнее сопротивляется колесам. Влага для шин служит отличной...

Водіям підготували новий податок

На даний момент українці платять податок з “елітних” авто, вартістю більше 1 млн 396 тис грн....