x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Експерти розповіли, як визначити битий автомобіль

24-04-2019, 14:40

Експерти розповіли, на які моменти потрібно звернути увагу, щоб не купити битий автомобіль. Всього кілька простих порад допоможуть уникнути помилки при виборі авто.

Перше, на що потрібно звернути увагу – блиск кузова, особливо, якщо машина вже у віці і зі значним пробігом. З великою ймовірністю можна стверджувати, що такий автомобіль перефарбовували, а значить, можливо, він був в ДТП. Перевірити цей факт можна за допомогою приладу – вимірювача товщини лакофарбового покриття. Також не зайвим буде взяти з собою експерта, який не тільки визначить перефарбоване авто, але і підкаже на які моменти звернути увагу.

Друге – це болти кріплень, які відрізняються від інших. Це може говорити про те, що деталь міняли після її пошкодження в аварії. Ще одна ознака, яка вказує на погане минуле автомобіля – нерівномірність зазорів між кузовними частинами. Також допоможе впізнати машину після ДТП наявність шильдиків, які повинні обов’язково стояти на своїх місцях.

В кінці експерти порекомендували порівняти маркування скел і ременів безпеки, а саме індекси, які повинні відповідати модельному році автомобіля.

Можливо вам сподобається

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ «КРУТІ» НОМЕРНІ ЗНАКИ: НАЗВАНІ ЦIНИ

В Україні спростили процедуру видачі індивідуальних номерів для авто. Тепер їх можна замовити через...

Зимний стиль езды и ловушки на дорогах: что нужно знать водителям

С приходом холодной поры года автомобилистам необходимо не только установить зимнюю «резину», но и...

Как открыть машину, если сел брелок сигнализации

Современный автопром постепенно приучает автомобилистов к удобным новшествам. Те, кто пользовался...