Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

4 поради з підготовки машини до літа

24-04-2019, 14:42

Кожен автомобіліст знає, як важливо підготувати машину до зимового періоду. Але підготовці автомобіля до літа чомусь приділяється набагато менше уваги, але ж це не менш важливий процес. Як зробити довгі поїздки на дачу безпечними, і на що, в першу чергу, варто звернути увагу перед початком спекотного сезону.

1. Шини. Перша і найочевидніша порада – зміна гуми з зимової на літню з приходом теплого сезону. Крім цього не забудьте перевірити тиск в шинах – при низькому показнику атмосфер (кгс/кв.см) колесо може вибухнути на повороті, або при подоланні перешкод. Показник тиску в шинах повинен бути таким, як зафіксовано в інструкції по експлуатації автомобіля. Намагайтеся регулярно перевіряти тиск, і навіть «на око», перед кожною поїздкою.

2. Перевірка гальмівної системи. Справність гальм безпосередньо пов’язана з вашою безпекою – вони заслуговують на окрему увагу. якщо після зимової експлуатації чути скрип, стук, відчувається пульсація гальм – швидше за все, буде потрібна допомога фахівця. Важливо перевірити рівень гальмівної рідини – доливати рідину необхідно тільки якщо рівень недостатній. Так само, при доливанні рідини, обов’язково переконайтеся в тому, що вона придатна для змішування і відповідає вимогам, прописаним в керівництві по експлуатації.

3. Охолоджуюча рідина. Високий плюс і низький мінус – стрес для будь-якого автомобіля. Він може перегрітися, не завестися і навіть зламатися. щоб цього не сталося, необхідно відповідально підійти до вибору охолоджуючої рідини для автомобіля, а потім вчасно перевіряти стан системи охолодження, кріплень, шлангів і т.д.

4. Рівень гідропідсилювача керма. Як відомо, гідропідсилювач керма відповідає за легкість управління автомобіля – чи то їзда по трасі і маневрування аж до екстремальних ситуацій, коли необхідно утримати правильну траєкторію автомобіля. Важливо проводити діагностику стану цієї системи, підтримувати і перевіряти рівень залитої рідини і приводного ременя.

У зв’язку з цим, мабуть, остання, але, як завжди, дуже слушна порада від нашого експерта. Він рекомендує обов’язково проводити заміну гідропідсилювача керма в тих випадках, коли спостерігаються зміни властивостей рідини (колір, поява суспензії, осаду), збільшення зусилля на кермі, а також виникнення шуму в крайніх положеннях.

Такі ось «літні рекомендації» для підтримки вашого авто в належній формі – вони начебто і нескладні, але дотримання їх напевно зробить ваші поїздки більш безпечними.

Можливо вам сподобається

Кaк зaщитить лoбoвoe стeклo oт пoявлeния трeщин зимoй, - сoвeты aвтoэкспeртoв

В зимний сeзoн любoe мeлкoe пoврeждeниe нa лoбoвoм стeклe рaсхoдится быстрee, чeм в лeтний, eщe...

4 поради з підготовки машини до літа

Кожен автомобіліст знає, як важливо підготувати машину до зимового періоду. Але підготовці...

Як паркуватися, щоб не позбутися автомобіля

Порушення правил стоянки тягне за собою 255 грн. штрафу. Якщо це порушення створює перешкоди...