x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Експерти назвали ознаки проблемного автомобіля

5-03-2019, 16:05

Який автомобіль не варто купувати, розповіли автоексперти.

Перше, на що слід звернути увагу при покупці авто, – документи. Це дуже важливий момент. За допомогою спеціального сервісу можна дізнатися про реальну кількість власників. Крім того, використовуючи ці документи, покупець зможе перевірити автомобіль по базах даних щодо участі машини в ДТП і дізнатися пробіг авто. У базі даних можна дізнатися і про те, чи знаходиться авто в заставі.

Звертайте увагу на дверні прорізи. Якщо їх товщина більше 200 мікрон, то це свідчить про малярні роботи, а товщина понад 350-400 мікрон означає, що отвори піддавалися серйозному кузовному ремонту.

Слід звернути увагу на маркування бічних стекол. Якщо у машини стекла з різним маркуванням, то це може вказувати на можливий сильний боковий удар. Якщо ж у машини не оригінальне лобове скло, то швидше за все воно замінено через пошкодження гравієм.

Автомобіль з не оригінальним «телевізором» або підсилювачем бампера не варто відсівати, а ось сліди ремонту на лонжеронах – серйозний привід не купувати дану модель.

Якщо у машини з вихлопної труби йде сизий дим, то це явно вказує на згоряння оливи в циліндрах. Тут у автомобіля або знос поршневих кілець, або циліндропоршневої групи в цілому. Якщо дим густий і білий, то тут, швидше за все, в циліндри потрапив антифриз. У такої машини можуть бути проблеми з блоком циліндрів.

Можливо вам сподобається

Почему стоит выбрать автомобиль с панорамной крышей

В современном мире автопроизводители предлагают великое множество моделей с панорамной крышей....

Вибір автомобіля в залежності від типу кузова

Один із основних критеріїв, які обов’язково потрібно врахувати при виборі автомобіля, – тип кузова....

Аптечка 2019: що має бути в ній насправді

Аптечка 2019 – що має бути у комплекті першої необхідності? Чи справді українські водії повинні...