x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Який колір для автомобіля найпрактичніший

4-04-2019, 15:59

При виборі автомобіля багато покупців враховують низку параметрів. Серед них – і відтінок кузова. На що потрібно звертати увагу в цьому важливому рішенні?

Є кілька критеріїв, які враховують автолюбителі, вибираючи собі автомобіль. Наприклад, якщо для господаря має значення зовнішня чистота машини, підійдуть сірий або сріблястий кольори. Навіть у негоду бруд на кузові не сильно помітний.

Важливим аспектом є швидке відновлення покриття кузова після аварії або інших механічних пошкоджень. Найбільш уразливими в цьому відношенні є відтінки металік або хакі. Як показує практика, на відновлення цих кольорів можна витратити багато часу для пошуку потрібного складу перефарбовування.

На вибір кольору впливає і характер покупця машини. Психологи помітили, що колір автомобіля відповідає певним рисам характеру. Наприклад, білий колір може означати прагнення до гармонії і акуратності. Чорний – свідчить про агресивні риси характеру.
У підсумку, на думку автомобільних експертів, найбільш практичним є сірий колір. Він стійкий до бруду і його можна швидко відновити. Крім того, він свідчить про хорошу репутацію і розважливість власника машини.

My Webpage

Можливо вам сподобається

Сроки замены свечей зажигания

Если посмотреть хотя бы на десятилетие назад, то можно увидеть, что замена свечей зажигания...

ЯКІ ЗИМОВІ ШИНИ КРАЩЕ – ВУЗЬКІ ЧИ ШИРОКІ

Тема зимових шин найчастіше зводиться до питання: з шипами або без? І тільки найбільш “просунуті”...

Коли краще купувати автомобіль?

Така серйозна покупка, як придбання авто, зазвичай планується не місяць і не два. Старше покоління...