Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Експерти розповіли, як правильно мити авто

15-04-2019, 09:56

У теплу пору року багато водіїв вважають за краще мити свої машини самостійно на станціях самообслуговування або у дворі будинку, використовуючи при цьому автомобільну косметику. Однак не всі шампуні для авто однаково корисні. Автоексперти перерахували основні правила безконтактної мийки.

За словами фахівців, в першу чергу необхідно визначити чи потрібно перед нанесенням шампуню змочити авто. Досвідчені водії запевняють, якщо шар бруду на машині значний, краще збити її, дати автомобілю висохнути і тільки потім наносити піну. У разі якщо автомобіль покриває тонкий шар пилу, можна обійтися без попередніх водних процедур.

Фахівці запевняють, що розбавляти водою миючий засіб потрібно відповідно до вимог виробника. Наносити шампунь на кузов – зверху вниз, у такій же послідовності необхідно змивати піну.

Досвідчені мийники радять витримувати автошампунь на кузові 1-2 хвилини, втім для більш ефективної мийки слід почекати 3-4 хвилини, оскільки на мийках самообслуговування є ризик того, що миючі засоби занадто розбавлені водою.

Якщо планований ефект не досягнуто, фахівці радять змити піну і повторити процедуру. Досвідчені водії запевняють, що, «перетримавши» хімію на кузові, можна пошкодити лакофарбове покриття, оскільки зміст лужних і кислотних компонентів, що роз’їдають фарбу, в миючому засобі визначити практично неможливо.

Можливо вам сподобається

Смартфони за кермом виявились небезпечнішими від пияцтва

Смартфони за кермом виявились небезпечнішими від пияцтва. Про це кажуть аналітики компанії...

Що не можна робити водієві після відлиги в мороз

Мороз для лютого – справа природна, але уявіть собі, що трапиться, якщо мороз вдарить відразу після...

Что нужно знать о защите и эксплуатации авто весной-летом

Те, кто действительно любит свой автомобиль, готовит его не только к зиме, а и заботится о защите...