Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Поліція може отримати більше повноважень на дорозі

23-04-2019, 10:20

Поліції цілком під силу навести порядок на українських дорогах. Про це заявила експерт з безпеки дорожнього руху, голова ГО «Traffic Challenge» Ольга Дробишева в рамках ексклюзивного інтерв’ю.

«Поліція дуже хоче, щоб у них було більше інструментів контролю і впливу на водіїв. Питання повинні вирішити нагорі, в тому числі, і введення автоматичної фіксації. Те, що у нас є сьогодні – високовартісне і малоефективне. Це дві людини і машина з одним радаром. Вони не можуть працювати так само ефективно, як би працювала автоматика. Люди можуть займатися іншими корисними речами, це в сьогоднішньому, XXI столітті, навіть не повинно обговорюватися», – запевняє Дробишева.

Експерт підкреслила, що порушник повинен боятися поліцейського. За кордоном, якщо людина порушила і йому попався поліцейський – у нього починається мандраж, він розуміє, що втратить суттєві бюджети.


«Свіжа історія з Польщі по використанню світловідбивачів: людина заплатила один раз за відсутність світловідбивачі на одязі 30 євро, і більше він цього не допустить. Там платять всі, без варіантів! Тому ті, хто з наших, побував в Польщі і приїжджають сюди, – у них на рюкзаках залишаються світловідбиваючі елементи і вони їх не знімають навіть в Україні», – розповіла вона.

В Україні ж процвітає толерантність до правопорушників. Крім того, на рівні судової системи дуже багато справ «зливається» і правопорушники не несуть заслуженого покарання.


«У поліції дуже серйозний камінь спотикання: кодекс, за яким вони працюють, – з 86 року. Він дуже морально застарів. Звичайно ж не може бути без перегину, якщо система працює так, як працює сьогодні. Це людський фактор і питання масовості. Не так було б прикро, якби всі були в рівних умовах. Від існуючих перекосів страждають самі поліцейські. Я знаю, що багато поліцейських хороших ідейних, які приходили в поліцію, щоб щось поміняти, тепер йдуть. У них були теж очікування, вони думали, що можуть змінити ситуацію і суспільство, але, на жаль, у них не було певних повноважень та інструментів роботи, а агресію з боку народу вони зустрічають постійно. Крім того, у нас поліцейські – не захищені. На практиці найзахищеніша людина у нас в країні – правопорушник, який при наявності бажання, часу і грошей може багато чого заперечити. На жаль…», – резюмувала активістка.

Можливо вам сподобається

Смартфони за кермом виявились небезпечнішими від пияцтва

Смартфони за кермом виявились небезпечнішими від пияцтва. Про це кажуть аналітики компанії...

Що не можна робити водієві після відлиги в мороз

Мороз для лютого – справа природна, але уявіть собі, що трапиться, якщо мороз вдарить відразу після...

Что нужно знать о защите и эксплуатации авто весной-летом

Те, кто действительно любит свой автомобиль, готовит его не только к зиме, а и заботится о защите...