Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

6 важливих порад: як грамотно мити автомобіль взимку

19-12-2018, 16:58

Як же правильно потрібно мити автомобіль взимку? Розглянемо 6 корисних порад. Якщо все робити правильно, то навіть в холодний сезон машина буде виглядати чистою і доглянутою.

№ 1. Взимку машину потрібно мити на спеціальних мийках, де вода подається під тиском, і використовується професійна хімія. Якщо помити машину самостійно, то є ймовірність подряпати кузов брудом і піском, які скупчилися на автомобілі.

№ 2. Оптимальна температура води при митті автомобіля взимку – 30-40 градусів. При таких температурних показниках кузов не буде обмерзати. Також, експерти не раджу мити авто гарячою водою. Через перепад температури може потріскатися лакофарбове покриття.

№ 3. Місця для очищення авто на мийках самообслуговування знаходяться на вулиці. Тому, щоб уникнути тріщин на склі, потрібно прогріти салон автомобіля. Це робиться безпосередньо перед миттям машини.

№ 4. Після мийки, потрібно обов’язково машину просушити, особливо пороги, дзеркала, двірники і номерним таблички. Дану процедуру можна провести вручну або за допомогою пристрою, який є на автоматичних мийках.

№5. Щоб скла в машині не потіли, потрібно особливу увагу приділити місцям під килимками. Там накопичується багато бруду і вологи, яка заноситься на взутті. На зимовий період експерти радять придбати гумові килимки, які легше помити і просушити.6 важливих порад: як грамотно мити автомобіль взимку

№ 6. Щоб уберегти автомобіль від проникнення води і обмерзання, потрібно обробити замки, петлі, ущільнювачі та інші гумові елементи водовідштовхувальним мастилом.

Можливо вам сподобається

Смартфони за кермом виявились небезпечнішими від пияцтва

Смартфони за кермом виявились небезпечнішими від пияцтва. Про це кажуть аналітики компанії...

Що не можна робити водієві після відлиги в мороз

Мороз для лютого – справа природна, але уявіть собі, що трапиться, якщо мороз вдарить відразу після...

Что нужно знать о защите и эксплуатации авто весной-летом

Те, кто действительно любит свой автомобиль, готовит его не только к зиме, а и заботится о защите...