Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Лайфхак: Як розморозити автомобіль після негоди

18-01-2019, 15:12

Кілька секретів допоможуть водіям, чиї автівки в мороз залишаються на вулиці і страждають від зимового впливу.

Кожен водій знає, що в морозний зимовий ранок, якщо ваша залізна ластівка стояла на вулиці потрібно прогріти двигун, але потрапити в середину авто часто просто неможливо. Двері примерзли, замок також, а скло повністю вкрите шаром льоду. Наступні поради допоможуть продовжити життя вашого авто та зберегти нерви.

Подбати про автівку в морози можна заздалегідь. В магазинах зараз великий вибір засобів проти замерзання. Гелі та спреї для гумових ущільнювачів біля дверей, які часто примерзають, спеціальні розчини для замків. Ними потрібно щедро змастити необхідні ділянки. Але якщо на вулиці «льодяний дощ», то і це навряд допоможе.

Якщо ви знаєте, що вночі синоптики прогнозують мороз, покладіть будильник раніше на 10-15 хвилин. Цей час знадобиться, щоб привести до ладу машину.

Обливати авто, а тим паче скло гарячою водою не варто. Через перепад температури воно може тріснути.

Для початку варто відкрити автівку. Якщо двері примерзли, обережно рукою постукайте по всьому контуру дверей, щоб робити лід, який утворився в щілинах. Якщо цей метод не допоміг, спробуйте відкрити іншу дверку, або багажник, і звідти добратись до водійського місця.

Коли ви вже в середині автівки, варто завести її та залишити на кілька хвилин. Тоді температура в салоні буде підніматись та звільнить від льоду і двері авто і скло.

Для очищення скла від льоду також можна використовувати спеціальні шкребки, але вони повинні бути виключно пластикові, адже метал може залишити подряпини та пошкодити авто.

Якщо у вас авто на дизельному паливі, краще не одразу заводити двигун, а кілька разів провернути ключ, щоб розігріти свічки розжарення. Тоді ваше авто справно заведеться навіть у сильний мороз.

Ну і не забувайте заливати якісне пальне призначене спеціально для низьких температур.

Можливо вам сподобається

Как преодолевать слой мокрого снега на машине

Мокрый снег, будучи плотным, намного сильнее сопротивляется колесам. Влага для шин служит отличной...

В Киеве тестируют сенсорные пешеходные переходы

В Киеве в тестовом режиме заработали пешеходные переходы с датчиками движения и сенсорным...

Как цвет автомобиля влияет на риски попасть в аварию

Большинство из нас при покупке автомобиля оценивают качественные характеристики двигателя и...