Заповніть будь ласка форму!
x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Згідно ПДР водієві заборонено під час руху автомобіля користуватися мобільним телефоном, тримаючи його у руці.

31-01-2019, 13:05

Якщо розмова по телефону не призвела до жодних наслідків, то штраф становить 425 грн. Якщо ж ці дії примусили інших учасників дорожнього руху змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів безпеки, то штраф становить вже 680 грн. або ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА КЕРУВАННЯ транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року”, – йдеться у повідомленні.

Отже,за розмову по телефону за кермом інспектор може накласти штраф або вилучити посвідчення водія. Позбавлення права керування вирішується судом. При цьому, у разі визнання судом Вас винним, вилучене посвідчення водія можна буде повернути лише після проходження медичного огляду та успішного складення в сервісному центрі МВС теоретичного і практичного іспиту.

Такі обмеження для водіїв пов’язані з тим, що при спілкуванні по «мобільному» реакція водія сповільнюється і він може не зреагувати вчасно на аварійну ситуацію. Тобто окрім штрафів, такі дії можуть призвести і до дорожньо-транспортної пригоди.

Тому, розмова по телефону за кермом створює небезпеку як для Вас, так і для оточуючих. Ще небезпечніше – відправляти під час руху СМС чи переписуватись в соціальних мережах.

Можливо вам сподобається

5 нeoжидaнных сoвeтoв aвтoлюбитeлям oт мaстeрoв СТО

Никтo нe знaeт o прoдлeнии рeсурсa aвтoмoбиля бoльшe, чeм тe, ктo eгo чинит. Пoэтoму – слoвo...

Зимові лайфхаки, які точно стануть у нагоді

Корисні поради в холодну пору для автомобілістів, велосипедистів та всіх-всіх Зима часто підкидає...

Сроки замены свечей зажигания

Если посмотреть хотя бы на десятилетие назад, то можно увидеть, что замена свечей зажигания...