x
Ваша заявка надіслана

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!

Згідно ПДР водієві заборонено під час руху автомобіля користуватися мобільним телефоном, тримаючи його у руці.

31-01-2019, 13:05

Якщо розмова по телефону не призвела до жодних наслідків, то штраф становить 425 грн. Якщо ж ці дії примусили інших учасників дорожнього руху змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів безпеки, то штраф становить вже 680 грн. або ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА КЕРУВАННЯ транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року”, – йдеться у повідомленні.

Отже,за розмову по телефону за кермом інспектор може накласти штраф або вилучити посвідчення водія. Позбавлення права керування вирішується судом. При цьому, у разі визнання судом Вас винним, вилучене посвідчення водія можна буде повернути лише після проходження медичного огляду та успішного складення в сервісному центрі МВС теоретичного і практичного іспиту.

Такі обмеження для водіїв пов’язані з тим, що при спілкуванні по «мобільному» реакція водія сповільнюється і він може не зреагувати вчасно на аварійну ситуацію. Тобто окрім штрафів, такі дії можуть призвести і до дорожньо-транспортної пригоди.

Тому, розмова по телефону за кермом створює небезпеку як для Вас, так і для оточуючих. Ще небезпечніше – відправляти під час руху СМС чи переписуватись в соціальних мережах.

Можливо вам сподобається

Что может "кипеть" в авто, кроме антифриза?

нтересный, на наш взгляд, вопрос: что, не считая антифриза, может закипеть в автомобиле? Физики...

Зимний стиль езды и ловушки на дорогах: что нужно знать водителям

С приходом холодной поры года автомобилистам необходимо не только установить зимнюю «резину», но и...

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС ЗАПУСКУ ДВИГУНА ВЗИМКУ

Всім відомо, що експлуатація машини в зимовий період виразно відрізняється від літньої. Взяти,...